بخش گلخانه


هر گیاهی برای داشتن رشد مطلوب ، نیاز به شرایط خاصی از نظر شدت نور ، دمای روز و شب ، میزان رطوبت نسبی هوا و رطوبت خاک دارد . حال آنکه اگر آفات مد نظر قرار گرفته نشوند (حتی اگر این موارد به بهترین شکل ممکنه خود برآورده شوند) هیچگونه پیشرفتی در فرآیند تولید ایجاد نمی گردد .


دستگاه های سمپاش فوگر ( مه پاش ) پولس فوگ آلمان با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا گلخانه داران عزیز را در این امر بسیار مهم یاری می رساند .


pulsFOG application pic arrow

بخش دام و طیور


افزایش آگاهی از مسائل مربوط به سلامت در ارتباط با فرآورده های گوشتی ، مصرف مرغ را جایگزین خوبی برای بسیاری از مردم کرده است . همانطور که جوجه های شما رشد می کنند ، مهم است که با دامپزشک مشورت نموده و جوجه های خود را واکسینه نمایید تا از بیماری گله ها و حتی بدتر از آن ، بیماری برای مشتریان خود جلوگیری نمایید . به یاد داشته باشید، عامل شماره یک که مشتریان بیشتر به آن اهمیت می دهند، قیمت شما نیست، بلکه سلامتی جوجه ها و طراوت تخم مرغ و گوشت شما است.


با استفاده از مه پاش های کمپانی پولس فوگ آلمان قادر خواهید بود به تمامی نکات اشاره شده به راحتی دست پیدا نمایید .


pulsFOG application pic arrow

بخش صنایع غذایی و لبنی


این روزها ارائه محصولات غذایی و لبنی به مصرف‌کننده چندان کار ساده‌ای نیست . زیرا سازندگان و تأمین‌کنندگان این صنعت می بایست دائماً استانداردهای ایمنی و بهداشتی را که هر روز سخت‌تر می‌شوند رعایت کرده و علاوه بر آن هزینه مواد اولیه و مصرف انرژی خود را متعادل نمایند . در اینجا بحث بهره‌وری مطرح می‌شود که شرکت pulsFOG آلمان یکی از بهترین روشها و راهکارهای جامع را در صنایع غذایی و لبنی برای بالاترین حد ایمنی و بهره‌وری بی‌مانند ارائه می‌دهد .


pulsFOG application pic arrow

بخش باغبانی


امروزه کنترل و دفع آفات محصولات کشاورزی یکی از مهم ترین امور در بخش باغبانی محسوب می گردد زیرا عدم توجه به اثرات مخرب آفات کشاورزی منجر به بروز خسارات جبران ناپذیری به باغداران می گردد . در روش سنتی سمپاشی ، عموماً حجم وسیعی از محلول سمپاشی هدر رفته و حتی اثرات منفی بیولوژیک از جمله نفوذ محلول به درون خاک واز بین بردن میکروارگانیسم های مفید خاک را بر جای می گذارد . با بکارگیری دستگاه های مه پاش ( فوگر ) پولس فوگ آلمان و اجرای عملیات سمپاشی ( در زمان مناسب ) به راحتی می توان با حداقل محلول و سرعت عمل بالا ، حداکثر بهره وری در اجرای عملیات را بدست آورد .


pulsFOG application pic arrow