موتور پالس جت پولس فوگ آلمان


تزریق اولیه سوخت (بنزین) و هوا از طریق سوپاپ های غیرقابل برگشت به داخل محفظه احتراق فراهم می گردد و توسط جرقه ای فشار قوی (6000 ولتی) انفجار صورت گرفته که در نهایت موجب روشن شدن دستگاه می گردد . زمانیکه دستگاه استارت زده می شود با تزریق مستقیم سوخت (اختراع جهانی پولس فوگ آلمان) و با دارابودن دیافراگم لرزشی این اجازه را می دهد تا احتراق پالسی کنترل شده ، سوخت را به داخل موتور وارد نماید . اختراع سیستم تزریق سوخت به صورت مستقیم و احتراق اتوماتیک ، برای کاربر این امکان را فراهم می نماید تا دستگاه را تنها با اشاره ساده انگشت دست روشن نماید کند .
از دیگر ویژگی های موتور پالس جت پولس فوگ آلمان می توان به این نکته اشاره نمود که برخلاف موتورهای بنزینی تبدیلی ، هیچگونه اجزاء متحرک مکانیکی نداشته و همچنین از وزن سبکتری برخوردار می باشد .

مخازن پلی اتیلن و مزایای آن نسبت به مخازن فلزی


این نوع مخازن از دیواره ای ضخیم از جنس پلی اتیلن ضد UV و مواد شیمیایی ساخته شده اند . شفاف و مدرج بوده و برای رویت میزان محتوای داخل آن مناسب می باشند . درآوردن مخزن محلول جهت تمیز کردن ، پُرنمودن و یا تعویض ساده بوده و هیچگونه نیازی به استفاده از ابزار دیگری ندارد .
پلی اتیلن نوعی پلیمر ساده است که می توان مهمترین خصوصیت آن را غیرفعال بودن آن بیان نمود یعنی از نظر شیمیایی کاملاً غیرفعال بوده و با مواد دیگر واکنش شیمیایی نمی دهد .

سایر مزایای مخازن چند لایه پلی اتیلن پولس فوگ آلمان


1 - دوام ، مقاومت و عمر طولانی
2 - نصب راحت و آسان
3 - مقاومت بالا در برابر خوردگی
4 - کاملاً بدون نشت
5 - کاملاً بهداشتی
6 - وزن بسیار کم
7 - مقاوم در برابر رشد جلبک و قارچ
8 - قابلیت استفاده در مناطق گرمسیری و سردسیری

قابلیت شعله افکنی


یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های دستگاه های فوگر پولس فوگ آلمان ، قابلیت شعله افکنی آن می باشد که در سراسر دنیا تنها دستگاه فوگری می باشد که چنین قابلیتی را دارابوده و با نصب قطعه شعله افکن فولادی به همراه نازل مخصوص قابل تنظیم ، عملیات شعله افکنی به منظور از بین بردن هرگونه آلودگی و میکروارگانیسم های خطرناک بدون هیچگونه محدودیتی قابل اجرا می باشد .


BIO Technology

سیستم انحصاری پولس فوگ آلمان

معرفی


مدل های سیستم BIO پولس فوگ آلمان با دارابودن دو نازل متفاوت برای مه پاشی بر روی رزوناتور ، فواید زیر را فراهم می نماید :


1 - کاربرد موفقیت آمیز مواد شیمیایی و بیولوژیکی حساس

2 - مه پاشی با پودرهای قابل ترکیب با آب بدون آنکه خروجی رزوناتور را مسدود و یا متراکم نماید

3 - جلوگیری از آتش سوزی به علت استفاده از سموم مه پاشی شده که شدیداً قابل اشتعال هستند .

Donec pharetra eget aliquam


Etiam ullamcorper. Suspen disse pellen tesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Cura bitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat.